RuniEx blogers!

Máte svoj blog s módou, nakupovaním alebo zdravým životným štýlom? Sledujete najnovšie módne trendy a delíte sa s nimi s Vašimi čitateľmi? Ak ste odpovedali na otázky "ÁNO", pridajte sa do nášho tímu a spolu s nami prezentujte výrobky RuniEx, ku ktorým sa dostanete zadarmo.

Koho hľadáme? Ľudí ktorí:

  • vedia písať o móde
  • majú svoj blog
  • sú aktívni na sociálnych sieťach ( majú minimálne 500 followerov alebo fanúšikov na profile blogu na obľubenej sieti - Facebook, Instagram alebo Twitter)
  • venujú sa svojmu blogu a pravidelne pridávajú nové blogy

Ako začať?

Vyplňte registráciu a kontaktujte nás e-mailom, kde uvediete údaje o svojom blogu. Následne overíme Vašu registráciu a skontaktujeme Vás e-mailom.

Ako získať výrobky zadarmo?

Po preverení Vašej registrácie obdržíte poukážku v hodnote 40€.

Čo ďalej?

Použite naše oblečenie vo Vašich outfitoch a odprezentujte ho na Vašom blogu či na sociálnych sieťach. Príspevok treba uverejniť do 2 týždňov od obdržania naších výrobkov a pošlite nám link na adresu trade@runiex.com

Odoslaním Vašej registrácie nám dávate súhlas s uverejnením Vaších fotografií na našej webstránke a na sociálnych sieťach a prijímate podmienky opísané na tejto stránke.

Ako často je možné dostať poukážky?

Registráciou a obojstrannou spokojnosťou máte šancu nadviazať dlhodobú spoluprácu. S vybranými blogermi sa budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Ďalšie poukážky môžu byť poukázané až po zverejnení príspevku.

Registrácia

Máte otázky? Napíšte nám na: sk@runiex.com

Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 29,00 €
Široký sortiment
Denne nové módne produkty
Výmena tovaru
Do 29 dní od prevzatia zásielky